BİZ SİZİ ARAYALIM
444 3 102

Destinasyonlar

Medine Uçak Bileti
Medine Uçak Bileti
Medine Uçak Bileti
Medine Uçak Bileti

Medine Uçak Bileti Fiyatları

Tek yön bilet : 981 TL , Gidiş - Geliş bilet : 1.716 TL , Öğrenci bilet : , Yaş İndirimli bilet : 758 TL
vergiler ve harçlar hariçtir

Medine Uçak Bileti Detayları

 

Medine, (Arapça: المدينة المنورة veya المدينة), Suudi Arabistan'ın Mekke kuzeyinde yer alan Mekke'den sonra ikinci büyük şehridir. Eski adı Yesrib (Arapça: يثرب)'dir. Medine'ye, Medirra, Medirke, Meddiyne, Mezzine de denmiştir.
İslam peygamberi Muhammed (a.s)'in 622 yılında Mekke'den hicret etmek zorunda kaldığı 450 km Kuzey'deki kent. Hicretten önce Yesrib olan şehrin ismi Muhammed (a.s) tarafından "Medinet ül Münevvere" (Aydınlanmış Şehir) olarak değiştirilmiştir. İslam dini için özel bir şehirdir. Muhammed (a.s)'ın kabri bu şehirde bulunmaktadır. İlk İslam devletinin başkentidir.
Her Hac Mevsimi Mekke ile birlikte Milyonlarca Hacı tarafından ziyaret edilir

Medine, Suudi Arabistan'ın Mekke kuzeyinde yer alan Mekke'den sonra ikinci büyük şehridir. Eski adı Yesrib'dir. Medine'ye, Medirra, Medirke, Meddiyne, Mezzine de denmiştir.İslam peygamberi Muhammed (a.s)'in 622 yılında Mekke'den hicret etmek zorunda kaldığı 450 km Kuzey'deki kent. Hicretten önce Yesrib olan şehrin ismi Muhammed (a.s) tarafından "Medinet ül Münevvere" (Aydınlanmış Şehir) olarak değiştirilmiştir. İslam dini için özel bir şehirdir. Muhammed (a.s)'ın kabri bu şehirde bulunmaktadır. İlk İslam devletinin başkentidir.Her Hac Mevsimi Mekke ile birlikte Milyonlarca Hacı tarafından ziyaret edilir

Biz Sizi Arayalım

Lütfen sizi arayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz

Adınız : Lütfen adınızı giriniz
Telefon : Lütfen telefonunuzu giriniz